Parama

Jūsų palaikymas yra svarbus 

Kartu mes esame stiprūs. Prisidėkite prie mūsų ir pasisakykite už teisę gyventi švarioje ir darnioje aplinkoje skirdami ekologiniam klubui „Žvejonė“ paramą. Nevyriausybinės organizacijos paprastai negauna jokios paramos iš valstybės. Savo veiklai lėšų organizacijų savanoriai turi ieškoti patys. Privačių rėmėjų paramos ir įvairių fondų teikiamų galimybių neužtenka kokybiškai organizacijų veiklai užtikrinti, todėl papildoma parama labai praverčia išlaikant patalpas, organizuojant veiklą, nesusijusią su projektais, tokią kaip kovojimas su gamtosaugos pažeidėjais.

Finansinė parama

Paremkite mūsų veiklą, pervesdami finansinę paramą į organizacijos sąskaitą. Jei naudojatės internetine bankininkyste, tai galite padaryti net neišeidami iš namų. Jums tereikia užpildyti pinigų pervedimo (vietinio mokėjimo) formą, ir nurodyti šiuos duomenis.

Gavėjo pavadinimas Ekologinis klubas „Žvejonė“
Gavėjo sąskaita LT717300010002305438
Mokėjimo paskirtis Auka; Jūsų adresas *

* Užtikriname Jūsų asmeninės informacijos saugumą. Jūsų nurodytu adresu išsiųsime padėką.

Skirkite 2% savo gyventojų pajamų mokesčio „Žvejonei“

Kiekvienas 2008 metais dirbęs asmuo gali pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kuris leidžia 2 procentus savo pajamų skirti ne valstybei, o pasirinktai organizacijai. Tai parama, kuri nieko nekainuoja!

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (toliau – GPMĮ) 34 straipsnio 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę — nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą (toliau — LPĮ) turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną visuomenei naudingą sritį.

Pervestina pajamų mokesčio suma bus apskaičiuojama nuo pajamų mokesčio sumos, kurią iš gyventojo pajamų per mokestinį laikotarpį išskaičiavo mokestį išskaičiuojantis asmuo ar kurią gyventojas deklaravo metinėje pajamų mokesčio deklaracijoje kaip mokėtiną. (šaltinis VMI)

Kaip skirti 2 procentus?

Tai galima padaryti dviem būdais: deklaruojant pajamas internetu arba pildant prašymą ranka iki gegužės 1 dienos.

Jei pildote prašymą ranka:

  1. Užpildykite prašymo formą FR0512 ranka. Nepamirškite pasirašyti! Formos pildymo instrukciją rasite kitoje jos pusėje.
  2. Nuneškite į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos padalinį arba įdėkite į voką ir jį užklijavę pasirašykite ant voko užklijavimo vietos. Užklijuotą ir pasirašytą voką duokite ekologinio klubo „Žvejonė“ savanoriams. Surinktus vokus mes patys pristatysime Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Prašymo formoje nurodomi duomenys:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris 193204418
Paramos gavėjo pavadinimas Ekologinis klubas „Žvejonė“
Buveinės adresas Taikos pr. 42-3, LT-91216 Klaipėda

Klausimai

Jei kilo bet kokių neaiškumų, ar tiesiog norite pasidomėti, nedvejokite ir kreipkitės į „Žvejonės“ darbuotojus. Atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>